Paradisus Varadero

cena od 52 490 Kč termín: 03.11.2017 délka: 8 dní (zájezd č. 482885)

8 - denní zájezd

Poloha: hotel je umístěn na jedné z nejkrásnějších pláží ve Varaderu s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře. Hotel leží v překrásné tropické zahradě. Vzdálenost od letiště ve Varaderu cca 30 km a 12 km od centra Varadera.

Vybavení: vstupní prostorná hala s recepcí, 6 restaurací, 4 a la carte, gourmet Turkey, italská Stella di Mare, španělská a Steak House, 1 bufetová restaurace a 1 plážová Grill/Buffet Cairi. 4 bary, 1 velký bazén, dětský bazén, plážové osušky a lehátka u bazénu i u pláže, konferenční místnost, půjčovna aut, internetový kout, SPA a salon krásy, obchod se suvenýry, fitness a sauna, tenis, minibowling, 3 tenisové kurty, stolní tenis, lázeňské služby, denní a noční animační programy, lekce tance a španělštiny, parking.

Doporučujeme: Doporučujeme : Luxusní hotel přímo u pláže, u jedné z nejkrásnějších pláží ve Varaderu, vhodné pro náročné klienty.

Upozornění : K vyřízení kubánského víza je nutné zaslat kopii stránky pasu (str. s nacionály) na mail destinacni@firotour.cz.

Obsazení : XX

Ubytování: hotel *****

prostorná a luxusně vybavená studia umístěná ve 28 patrových a dvoupatrových budovách. Klimatizace, minibar, kávovar, trezor, koupelna, WC, vysoušeč vlasů a župan, telefon, SAT/TV, žehlička a žehlicí prkno. Balkon nebo terasa.

Stravování: all inclusive

all inclusive

All inclusive : plná penze formou bufetu, možnost využití restaurací a la carte (nutná rezervace a formální oblečení), celodenní lehké občerstvení na barech, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů, vybrané dovozové alkoholické nápoje, nemotorizované vodní sporty: tenis, šipky, lukostřelba, fitness, volejbal, katamarán, zkušební ponor v bazénu, kajaky, kolo.

Doprava: letecky

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

56 990 Kč
Základní cena od 56 990 Kč

Hotel Melia Las Dunas *****, Cayo Santa Maria

Kuba, Varadero
Kubánská riviéra. Hotel se nachází v tropické zahradě, je rozdělen na dvě části - část pro rodiny s dětmi a část pro dospělé. Pláž: dlouhá pláž s jemným bílým pískem přímo u hotelu Vybavení: 6 restaurací, 6 barů, obchod se suvenýry, butik, dětský klub, diskotéka Sport a zábava: Golfové hřiště : Varadero…
termín: 16.06.2018 délka: 12 dní
45 990 Kč
Základní cena od 45 990 Kč

Grand Memories Varadero ****+, Varadero

Kuba, Varadero
Kubánská riviéra. Moderní hotel se skládá z hlavní budovy a dvou a třípatrových budov. Hotel se nachází cca 14 km od turistického centra Varadera, přímo u krásné písečné pláže. Pláž: hotel leží přímo u nádherné dlouhé pláže s bílým pískem. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma. Vybavení: 7…
termín: 16.06.2018 délka: 12 dní
56 990 Kč
Základní cena od 56 990 Kč

Melia Varadero *****, Varadero

Kuba, Varadero
Kubánská riviéra. Hotelový komplex se nachází uprostřed tropické zahrady, poblíž nákupního centra Plaza America, cca 8 km od centra Varadera. Pláž: hotel leží přímo u dlouhé pláže Las Americas s jemným bílým pískem. Lehátka a slunečníky na pláži bez poplatku, k dispozici jsou plážové ručníky. Vybavení:…
termín: 16.06.2018 délka: 12 dní

Nabízí

FIRO-tour a.s.

FIRO-tour a.s.

Národní 37/38
11000 Praha
telefon: 221966966

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Camaguey Aeropuerto 21 °C
CANAGUA 24 °C
CAYO LARGO D SUR 25 °C
Cienfuegos, Las Villas 20 °C
Havana 20 °C
HOLGUIN (CIV/MIL 21 °C
SANTA CLARA 20 °C
Santiago De Cuba, Oriente 23 °C
Varadero, Matanzas 20 °C

Základní informace

Kuba

Kuba
Hlavní město: Havana
Počet obyvatel: 11 173 442
Měna: CUP
Rozloha: 114,494 km2
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://kuba.vasezajezdy.cz/zajezdy/varadero-paradisus-varadero-482885/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://kuba.vasezajezdy.cz